Klub Uniwersytetu Dzieci

Klub Uniwersytetu Dzieci

Byłeś studentem na Uniwersytecie Dzieci i chciałbyś nadal uczestniczyć w fascynującej przygodzie z nauką? Brać udział w wydarzeniach integracyjnych, projektach Fundacji? Korzystać ze specjalnej oferty? Dołącz do Klubu Uniwersytetu Dzieci.

Z myślą o wszystkich byłych studentach uruchomiliśmy Klub Uniwersytetu Dzieci.
Zapisując się do Klubu, możesz wziąć udział w:

  • — specjalnych wykładach z naukowcami,
  • — spotkaniach integracyjnych,
  • — turnieju wiedzy,
  • — uroczystościach i specjalnych wydarzeniach Fundacji.

Należąc do Klubu, możesz również włączać się w wolontariat w Fundacji Uniwersytet Dzieci i przekazywać swoją wiedzę i doświadczenia młodszym studentom Uniwersytetu Dzieci.

Dołącz do Klubu

Po zapisaniu się do programu otrzymasz upominek na powitanie; będziemy Cię informować o działaniach Fundacji i specjalnych wydarzeniach organizowanych z myślą o Tobie. Przygotujemy konkursy, w których będziesz mógł wykazać się kreatywnością i otrzymać atrakcyjne nagrody. Poznasz również innych Absolwentów, i dowiesz się, jakich wyborów edukacyjnych dokonali. Być może razem zainspirujecie obecnych studentów do wspólnych działań?

Aktualności

Warunki przystąpienia do Klubu

Do Klubu Uniwersytetu Dzieci zapraszamy wszystkich byłych studentów, którzy ukończyli minimum rok nauki na Uniwersytecie Dzieci (szczegóły w regulaminie) oraz ich rodziców. W przypadku osób niepełnoletnich Rodzice lub Opiekunowie prawni zapisują uczestnika do programu. Do programu mogą się zapisać również tylko rodzice.

Dlaczego warto być członkiem Klubu?

Regulamin Klubu
Kontakt klub@ud.edu.pl