Rekrutacja

Rekrutacja

Uniwersytet Dzieci rekrutuje w Poznaniu!

Czy wiesz, że możesz zapisać swoje dziecko na studia? Uniwersytet Dzieci zaprasza na zajęcia prowadzone w Poznaniu przez naukowców, specjalistów z różnych dziedzin, artystów i przedsiębiorców. Wykłady i warsztaty odbywają się w soboty i są dostosowane do wieku, możliwości poznawczych i zainteresowań dzieci.

Rekrutacja śródroczna w Krakowie, Warszawie, Olsztynie i Wrocławiu jest zakończona.

Trwają zapisy na kreatywne zajęcia w Poznaniu!

Jak zapisać dziecko na studia?

Aby zapisać dziecko na Uniwersytet Dzieci w Poznaniu należy założyć konto w naszym serwisie, a następnie wysłać maila na adres poznan@ud.edu.pl podając imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat (roczniki 2012-2007). Program studiów w Poznaniu jest podzielony na kierunki:

Jak zachęcić dziecko do odkrywania świata i zdobywania wiedzy?
Wystarczy rozbudzić jego naturalną ciekawość i pozwolić na zadawanie pytań. Od 2007 r. naukowcy i specjaliści Uniwersytetu Dzieci prowadzą angażujące zajęcia, pełne eksperymentów, twórczej zabawy i ciekawostek z różnych dziedzin nauki. Nasi studenci w trakcie inspirujących wykładów i warsztatów doświadczają, aktywnie uczestniczą w zajęciach i dzięki temu zapamiętują mnóstwo informacji. Wiedza przekazywana jest w przystępny i obrazowy sposób, tak aby dzieci mogły zrozumieć wiele zagadnień, a następnie wykorzystywać je w praktyce.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z dziekanatem.