Oferta dla osób pracujących


Pracujesz, ale masz trochę wolnego czasu, by pomagać innym? Zapraszamy do wolontariatu, dzięki któremu poczujesz wielką satysfakcję, poznasz wyjątkowych ludzi i miło spędzisz czas. Jako nasz wolontariusz zdobędziesz doświadczenie w opiece nad dziećmi, rozwiniesz umiejętności interpersonalne, sprawdzisz się w różnorodnych rolach (koordynator, organizator itp.). Sam będziesz mógł decydować, które zadania dają ci najwięcej satysfakcji i najbardziej cię rozwijają.

Weźmiesz udział w fascynujących zajęciach z naukowcami Uniwersytetu Dzieci, odwiedzisz niedostępne na co dzień laboratoria i inne miejsca związane z nauką, zobaczysz największe instytucje edukacyjne od kuchni. To będzie także niezwykła okazja, by nawiązać relacje z przedstawicielami środowiska edukacyjnego. W zamian oczekujemy zaangażowania, kreatywności, sumienności i odpowiedzialności.

Z czasem będziesz mógł jeszcze bardziej zaangażować się w pracę w Fundacji i zostać liderem wolontariatu lub opiekunem kierunku. Pomożesz wtedy zarządzać pracą wolontariuszy i będziesz mieć większy wpływ na organizację zajęć.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij zgłoszenie