Oferta dla uczniów


Jesteś uczniem i chciałbyś poznać fajnych ludzi? Spędzić czas w miłej atmosferze, świetnie się przy tym bawiąc? Zapraszamy do wolontariatu dla nastolatków. Jako nasz wolontariusz rozwiniesz umiejętności interpersonalne, sprawdzisz się w różnorodnych rolach (koordynator, organizator, opiekun dzieci itp.). Sam będziesz mógł decydować, które zadania sprawiają ci większą frajdę i najbardziej cię rozwijają.

Weźmiesz udział w fascynujących zajęciach z naukowcami Uniwersytetu Dzieci, odwiedzisz niedostępne na co dzień laboratoria i inne miejsca związane z nauką, zobaczysz największe instytucje edukacyjne od kuchni.

W ramach współpracy zaprosimy cię na różnorodne szkolenia. Otrzymasz także zaświadczenia i referencje. Dostosujemy się do twojego planu zajęć. W zamian oczekujemy zaangażowania, kreatywności, sumienności i odpowiedzialności.

Z czasem będziesz mógł jeszcze bardziej zaangażować się w pracę w Fundacji i zostać liderem wolontariatu lub opiekunem kierunku. Pomożesz wtedy zarządzać pracą wolontariuszy i będziesz mieć większy wpływ na organizację zajęć.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij zgłoszenie