Współpraca i wsparcie

Jesteśmy organizacją non profit. Działamy po to, by fascynacja nauką trwała jak najdłużej.
Inicjatywy edukacyjne, a także ciągłość działania naszej Fundacji i jej rozwój są możliwe dzięki Darczyńcom.

Współpraca

Jesteśmy organizacją non profit. Działamy po to, by fascynacja nauką trwała jak najdłużej. Inicjatywy edukacyjne, a także ciągłość działania naszej Fundacji i jej rozwój są możliwe dzięki Darczyńcom.

Jak możesz wspierać Uniwersytet Dzieci

Zostań Darczyńcą, by wraz z nami rozwijać edukację i rozbudzać ciekawość dzieci.

Zainwestuj w edukację

Dziecięce zaangażowanie, samodzielność i ciekawość świata są dla nas najważniejsze. Twoja darowizna pozwoli nam je rozwijać.

Wesprzyj statutowe działania Fundacji.

Wpłać darowiznę on-line

lub wpłać na konto: 37 1240 4533 1111 0010 3573 4438 tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Darowizna

Przekaż darowiznę na rozwój projektu Uniwersytet Dzieci. Wsparcia finansowego potrzebują wszystkie projekty realizowane w ramach Uniwersytetu Dzieci: warsztaty i wykłady akademickie dla studentów, zajęcia dla rodziców, wolontariat oraz dodatkowe wydarzenia otwarte.

Wsparcie rzeczowe

Nie tylko pieniądze pomagają nam realizować projekty edukacyjne, ale także wsparcie in-kind w postaci wiedzy, usług czy rzeczy: od szkoleń dla pracowników i wolontariuszy, poprzez mentoring, doradztwo, aż po materiały biurowe i warsztatowe na zajęcia dla dzieci.

Wolontariat

Wolontariusze stanowią nieocenioną pomoc przy ogromnym przedsięwzięciu edukacyjnym, jakim jest organizacja zajęć czy wydarzeń otwartych na Uniwersytecie Dzieci. Wolontariusze mają okazję rozwijać umiejętności organizacyjne, animacyjne i pedagogiczne. Dołącz do nas!
Dowiedz się więcej o programie wolontariat →

Dowiedz się więcej o formach współpracy na stronie Fundacji.

Opinie rodziców, dzieci i wolontariuszy

Na Uniwersytecie Dzieci najbardziej podoba mi się to, że można wybrać kierunek, który cię interesuje i zdobywać wiedzę, której nie zyskam w szkole. Mogę się wspierać doświadczeniami, które są tutaj przeprowadzane. Prowadzący ciekawie prowadzą wykłady. Prezentują zdjęcia, filmy i interesującą przekazują wiedzę nawet na temat, który wydaje się nieciekawy.

Mikołaj

To co Państwo czynicie w aspekcie edukacyjnym jest wsparciem dążeń Rodziców do podniesienia wiedzy dzieci.

Tomasz z Olsztyna

Uniwersytet Dzieci to wspaniała inicjatywa. Polecam ją zawsze wszystkim znajomym. Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć, bo wykraczają poza program zajęć szkolnych. Jeżeli ktoś chce rozwijać dziecko, to Uniwersytet Dzieci jest najlepszym miejscem.

Anna Lesiakowska (mama Kacpra)

Wiem już, co chcę robić w przyszłości. Studia jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziły.

Łucja
Jagoda Dziuba +48 535 332 182 jagoda.dziuba@ud.edu.pl
Fundacja Uniwersytet Dzieci, ul. Mydlarska 4, 30-703 Kraków
KRS 0000279712 | NIP 679-294-11-63 | REGON 120472387
Przyjaciele Uniwersytetu Dzieci
Piotr Metz

Dzieci mogłyby nas uczyć otwartości umysłu, bezkompromisowości i łatwości przyswajania nowych wyzwań. Zazdroszczę im tego, jednocześnie dopingując je do zmieniania świata na lepsze. Dlatego trzymam kciuki za Uniwersytet Dzieci, który ewidentnie wymyślił to wcześniej niż ja. I chwała mu za to.

Kasia Stoparczyk

Uniwersytet Dzieci daje alternatywę w poznawaniu świata, szansę na znalezienie autorytetów, możliwość poszukiwania i rozpoznawania swoich pasji i umiejętności, nowe przyjaźnie i, co najważniejsze, odnajdywanie w tym wszystkim samego dorastającego siebie!

Grzegorz Kasdepke

Uniwersytet Dzieci jest tak naprawdę szkołą dla nas, dorosłych wykładowców - bo zmusza do mówienia w sposób jasny i zrozumiały o skomplikowanych nawet sprawach. Kto tego nie potrafi, dostanie tu niezłą nauczkę. Komu się uda, otrzyma najcenniejsze honorarium świata - szczery uśmiech dziecka!

fot. Kuba Cera
Renata Mauer

Uniwersytet Dzieci to wspaniały pomysł na zaspokojenie dziecięcej ciekawości - sposób na otwarcie przed dziećmi świata nauki. Z nauką ma związek wszystko, co dzieje się w nas i wokół nas - wszystkie dziedziny naszego życia.

Radek Brzózka

Świat popychają do przodu ludzie z otwartymi głowami, szerokimi horyzontami, pasją i niezaspokojonym głodem wiedzy, a Uniwersytet Dzieci działa na nich jak magnes! Największą zasługą Uniwersytetu Dzieci jest to, że z energią rozwija potencjał fantastycznych dzieciaków. Jestem pewien, że nowa platforma internetowa pomoże Uniwersytetowi Dzieci jeszcze skuteczniej docierać do swoich odbiorców i zarażać pasją kolejne pokolenia. Jestem za!

Paweł Papke

Na Uniwersytecie Dzieci nie ma rzeczy niemożliwych. Ta inicjatywa to wielkie wyzwanie i niezwykła radość dla dzieci i ekspertów z różnych dziedzin, także sportu. Zapraszam do wspierania tego projektu.

Partnerzy i instytucje wspierające
Inwestycja w edukację dzieci to odpowiedzialne zaangażowanie w przyszłość naszego społeczeństwa. Nowoczesne programy i narzędzia edukacyjne służą rozwojowi potencjału, drzemiącego w młodych ludziach, a zarazem współczesnego świata. Pomagają nam ci, którzy cenią innowacyjne myślenie i chcą mieć swój wkład w rozwój cywilizacyjny naszego społeczeństwa.
  • Uczelnie
  • Organizacje kultury i nauki
  • Firmy i otoczenie biznesu